0
0
0

روش های کسب درآمد از پست azki
300
0
0
0
0

ازکی؛ مقایسه و خرید آنلاین بیمه

برای پچ پچ ازکی؛ مقایسه و خرید آنلاین بیمه در گروه service

قصد خرید بیمه را دارید؟ نگران فرآیند‌های سخت خرید و استفاده از بیمه نباشید. ازکی به عنوان همراهی آگاه در کنار شما است تا بتوانید با دانش کافی بهترین بیمه‌   ادامه... را انتخاب کنید.

ازکی یک شرکت بیمه نیست بلکه تجمیع کننده بیمه (Insurance aggregator) است یعنی امکان مقایسه آسان و انتخاب از بین شرکت‌های مختلف بیمه را به شما می‌دهد.

ازکی در تمام مراحل خرید و استفاده از بیمه همراه شما است. به کمک ازکی می‌توانید قبل از خرید، درباره انواع مختلف بیمه و پوشش‌های آن اطلاعات کامل را کسب کنید و سپس خدمات و قیمت‌های شرکت‌های گوناگون بیمه‌ای را با یکدیگر مقایسه نمایید. فرآیند خرید با ازکی بسیار سریع و ساده انجام می‌شود. تمام مراحل آنلاین است و هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و این‌گونه در زمان صرفه‌جویی می‌کنید.

درصورتی که در طول انجام مراحل خرید یا بعد از آن، با مشکل مواجه شدید یا سوألی برایتان پیش آمد، تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در تمام روزهای هفته پاسخگوی شما است. مأموریت ما در ازکی کمک با رعایت انصاف و بی‌طرفی تعریف شده است.

ما با کار تیمی در راستای اهدافمان قدم بر‌می‌داریم و با همکاری و اتحاد بهترین‌ها را برای شما خلق می‌کنیم. همواره به دنبال راهکارهای نو و خلاقانه هستیم تا با ایده‌های جدید کیفیت خدماتمان را ارتقا دهیم.
-3
شما اولین پچ پچ کننده باشید!
پست های مشابه که پچ پچ شده اند:

جور دیگر باید دید | اسنوا

اسنوا

ايران کنسرت : موسسه موسيقي ققنوس - فروش اينترنتي بليت کنسرت

IranConcert

کیف دستی ضدآب بیسوس

JANEBI

ایران فایل - قویترین موتور جستجوی املاک و مستغلات

ایران فایل

استودیو عکاسی و فیلمبرداری تخصصی تک چهره ها

تگ چهره ها

سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران ها و فست فودهای تهران - دلینو

دلینو